وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار اجتماعی صداوسیما در رابطه با پسماند کم‌کاری می‌کند / استاندار تهران

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران از کم‌کاری صدا و سیما در رابطه با پسماند و حساس‌کردن مردم نسبت به آن انتقاد کرد. 

صداوسیما در رابطه با پسماند کم‌کاری می‌کند / استاندار تهران

استاندار تهران: صداوسیما در رابطه با پسماند کم کاری می کند

عبارات مهم : ایران

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران از کم کاری صدا و سیما در رابطه با پسماند و حساس کردن مردم نسبت به آن انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، مقیمی استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در شورای برنامه ریزی و توسعه استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران روستاهای کمی وجود دارد ولی جمعیت آنها بالاست، گفت: نمی توانیم ارتباط پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرهای اطراف آن را قطع کنیم و میان آنها تفکیک قائل شویم. در گذشته طرح مجموعه شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران که ارتباط میان پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرهای اطراف و روستاها را مشمول بر می شد ابلاغ شد ولی به مرحله اجرا درنیامد.

وی ادامه داد: براساس طرح مجموعه شهری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت کل استان یک مدیریت واحد تعریف شده است بود و یکی از مهمترین محدودیت های طرح بحث تقسیم منابع آبی بود ولی اجرایی نشد.

صداوسیما در رابطه با پسماند کم‌کاری می‌کند / استاندار تهران

وی در تصویر العمل به بیانات هاشمی در رابطه با عدم تفویض اختیارات شورا از سوی دولت گفت: اینطور نیست که دولت نخواسته اختیارات را تفویض کند ولی مساله به قانون اساسی برمی گردد چراکه مجلس نمی تواند از شهرداری پرسش بپرسد و فقط باید از وزرا پرسش بپرسد و وزرا باید به مجلس پاسخگو باشد.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه با بعد از شنیدن گزارش اداره محیط زیست در خصوص پسماند گفت: راجع به این معضل باید به شدت کار فرهنگی شود تا بتوان کاری کرد تا خانواده ها پسماند را در منزل تفکیک کنند. در این راستا هم هزینه شهرداری کم شده است و هم دیگر شاهد زباله گردی نخواهیم بود.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران از کم‌کاری صدا و سیما در رابطه با پسماند و حساس‌کردن مردم نسبت به آن انتقاد کرد. 

وی ادامه داد: نمی دانیم آیا صداوسیما در این زمینه کم کاری می کند باید وقت بیشتری گذاشته و مردم را در رابطه با تفکیک از مبدأ حساس تر کند. در جلسه امروز وظیفه این بحران را مشخص کرده و جهت شهرداری سقف زمانی تعیین کنیم تا در این رابطه برنامه ای ارائه دهد.

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog