وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا عامل بی‌ثباتی اقتصادی و اجتماعی ونزوئلا است / روسیه

یک مقام ارشد وزارت خارجه روسیه گفت، از نظر مسکو سیاست‌های آمریکا در قابل ونزوئلا غیر مسوولانه است و واشنگتن وخامت شرایط اجتماعی و اقتصادی در این کشور آمریکای لا

آمریکا عامل بی‌ثباتی اقتصادی و اجتماعی ونزوئلا است / روسیه

روسیه: آمریکا عامل بی ثباتی اقتصادی و اجتماعی ونزوئلا است

عبارات مهم : روسیه

یک مقام ارشد وزارت خارجه روسیه گفت، از نظر مسکو سیاست های آمریکا در قابل ونزوئلا غیر مسوولانه است و واشنگتن وخامت شرایط اجتماعی و اقتصادی در این کشور آمریکای لاتین را شدت یافتن می کند.

به گزارش ایسنا، الکساندر شتنین، مدیر حوزه آمریکای لاتین در وزارت خارجه روسیه در مصاحبه با اسپوتنیک گفت: از نظر ما سیاست آمریکا در قبال ونزوئلا بسیار مخرب و غیر منطقی هست. همکاران آمریکایی ما چه می کنند؟ اول اینکه آنها به پیروزی اپوزیسیون اعتقادی ندارند. بنابراین وجهه اپوزیسیون به شدت لطمه دیده هست. دوما، با این سابقه آنها گام هایی جهت جنبش هرج و مرج و وخامت ساختگی شرایط اقتصادی و اجتماعی در این کشور برداشتند. آنها به کمبود نقدینگی، کمبود مواد غذایی، دارویی و غیره دامن زدند. آنها در حقیقت نارضایتی شدیدی میان مردم به وجود آوردند و اغتشاش ایجاد کردند.

آمریکا عامل بی‌ثباتی اقتصادی و اجتماعی ونزوئلا است / روسیه

انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا جهت ۲۰ مه برنامه ریزی شده است است و پنج نامزد جهت تصدی این پست حضور دارند که مشمول بر نیکولاس مادورو، مدیر جمهوری کنونی ونزوئلا، هنری فالکون و رهبران اپوزیسیون با حضور رینالدو کوئیجادا، لوئیس راتی و خاویر برتوچی می شود. به گفته تحلیلگران، پیشتازان این انتخابات مادورو و فالکون هستند.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | اقتصادی | ونزوئلا | ونزوئلا | آمریکایی | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog