وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پرسش از روحانی دارای ایراد شکلی است/ صدا و سیما حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: متاسفانه آنچه از صداوسیما راجع به جلسه نمایندگان رئیس‌جمهور با اعضای کمیسیون اقتصادی پخش شد این گونه بود که حتی یک کلمه از

پرسش از روحانی دارای ایراد شکلی است/ صدا و سیما حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان

امیری: پرسش از روحانی دارای ایراد شکلی است/ صدا و سیما حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان مدیر جمهور را پوشش نداد

عبارات مهم : اقتصادی

معاون پارلمانی مدیر جمهور تاکید کرد: متاسفانه آنچه از صداوسیما راجع به جلسه نمایندگان مدیر جمهور با اعضای کمیسیون اقتصادی پخش شد این گونه بود که حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان مدیر جمهور را پوشش نداد بلکه نظرات تعدادی از نمایندگان محترم پرسش کننده را پخش کرد.

حسینعلی امیری در گفت وگو با ایلنا، راجع به ارسال پرسش از مدیر جمهور به هیات رئیسه مجلس از سوی کمیسیون اقتصادی گفت: فرایند پیگیری به پرسش از مدیر جمهور مشخص هست. براساس ماده ۲۱۲ آیین نامه داخلی مجلس، کمیسیون اقتصادی پرسش را به هیات رئیسه مجلس ارسال کرده است.

وی با بیان اینکه از این بعد هیات رئیسه باید عنوان پرسش از مدیر جمهور را مورد ارزیابی قرار دهد، اظهار داشت: هیات رئیسه باید با بررسی استدلال های ما که هم به صورت شفاهی در جلسه کمیسیون اقتصادی به صورت مستدل، مشروح و مستند بیان کردیم و هم به صورت مکتوب به اعضای هیات رئیسه، مدیر مجلس و مدیر کمیسیون اقتصادی داده شده است هست، تصمیم گیری گیرند.

پرسش از روحانی دارای ایراد شکلی است/ صدا و سیما حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان

این عضو دولت تدبیر و امید با انتقاد از صداوسیما تصریح کرد: متاسفانه آنچه از صداوسیما راجع به جلسه نمایندگان مدیر جمهور با اعضای کمیسیون اقتصادی پخش شد این گونه بود که حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان مدیر جمهور را پوشش نداد بلکه نظرات تعدادی از نمایندگان محترم پرسش کننده را پخش کرد.

امیری با بیان اینکه به لحاظ حقوقی وارد ماهیت عنوان نشده ایم، خاطرنشان کرد: ایراد ما، ایراد شکلی است و چون عنوان حقوقی بود، باید حقوقدانان دولت به نمایندگی از آقای مدیر جمهور در جلسه مذکور شرکت می کردند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: متاسفانه آنچه از صداوسیما راجع به جلسه نمایندگان رئیس‌جمهور با اعضای کمیسیون اقتصادی پخش شد این گونه بود که حتی یک کلمه از

وی افزود: بحث های اقتصادی قبلا از سوی نمایندگان اقتصادی مدیر جمهور مطرح شده است بود و آنها به سوالات پاسخ داده بودند.

واژه های کلیدی: اقتصادی | کمیسیون | صداوسیما | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog