وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات می‌توانیم در زمینه داوری موفق‌تر از گذشته باشیم / مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: بحث آموزش داوران فوتبال را ادامه می‌دهیم تا موفقیت‌ها بیش از پیش شود. 

می‌توانیم در زمینه داوری موفق‌تر از گذشته باشیم / مهدی تاج

مهدی تاج: می توانیم در زمینه داوری موفق تر از گذشته باشیم

عبارات مهم : آموزش

رئیس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: بحث آموزش داوران فوتبال را ادامه می دهیم تا موفقیت ها بیش از پیش شود.

به گزارش مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در جمع روسای کمیته داوران استان های کشور ضمن تبریک به خاطر قهرمانی تیم ملی فوتسال و ابراز رضایت از عملکرد داوران در مسابقه های قهرمانی فوتسال آسیا، اظهار داشت: اصلاح امور وضع داوری، آموزش، روند رو به رشد و ارتقای کیفیت و کمیت سطح داوری از مهمترین اهداف ما محسوب می شود که خوشبختانه با تلاش و پشتکار شما عزیزان در استانهای کشور شاهد روند مطلوب و مثبتی در این زمینه هستیم.

وی ادامه داد: با برگزاری جلسات هم اندیشی، بحث و تبادل نظر بدون شک روند رو به رشد را شاهد خواهیم بود. در واقع با برطرف نقاط ضعف و تقویت برنامه های متفاوت می توانیم در زمینه داوری موفق تر از گذشته عمل کنیم.

می‌توانیم در زمینه داوری موفق‌تر از گذشته باشیم / مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: دستاوردهای خوبی را در بخش داوری کشور عزیزمان ایران شاهد هستیم. در گذشته جهت برگزاری بازی های دربی از داور خارجی استفاده می شد، ولی با تفکر و برنامه ریزی تمرکز خود را جهت استفاده از داوران کشور عزیزمان ایران گذاشتیم و با صبر، تأمل و برنامه ریزی اکنون به جایگاهی رسیده ایم که فوتبال دنیا از آسیا تا اروپا و حتی فینال دیدارهای المپیک و جام کلوب های اروپا از داوران ایرانی استفاده می کند؛ ضمن اینکه در مسابقه های آسیایی و جهانی فوتسال نیز شاهد حضور پررنگ داوران فوتسالی هستیم.

تاج با تاکید بر اینکه داوری کشور عزیزمان ایران در دنیا برجسته شده است هست، گفت: باید به بحث آموزش داوران اهمیت خاص ای بدهیم تا در عالی ترین جایگاه ممکن از لحاظ داوری قرار بگیریم. ساختار فدراسیون فوتبال به سمت برگزاری دوره های پیشرفته آموزشی رفته که ما اهمیت زیادی را جهت این امر قائلیم. به همین جهت در هفته آتی یک دوره کلاس پیشرفته داوری بانوان با حضور مندس، مدرس برجسته فیفا در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار خواهد شد. اعتقاد دارم در بحث آموزش باید سرمایه گذاری کنیم تا شاهد موفقیت های بیش از پیش در هر عرصه ای مخصوصا داوری باشیم. استانها باید نسبت به توسعه داوری اقدام کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: بحث آموزش داوران فوتبال را ادامه می‌دهیم تا موفقیت‌ها بیش از پیش شود. 

واژه های کلیدی: آموزش | ایران | داوران | فوتسال | آموزشی | ایرانی | فوتبال | فوتسال | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog