وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز استان ها آینده نگری تامین اجتماعی جهت تامین نیازهای سالمندان ، ایران وارد دوران سالمندی شده است است

مدیرکل امور فرهنگی بازنشستگان شرکت تامین اجتماعی گفت: توجه به سلامت جسمی و معنوی ۳ میلیون نفر بازنشسته در کشور با اجرای طرح های نسیم سلامت و کرامت رضوی جدی

آینده نگری تامین اجتماعی جهت تامین نیازهای سالمندان ، ایران وارد دوران سالمندی شده است است

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از قزوین، حسین شاهوردی روز سه شنبه در دوره آموزشی طرح ارتقاء سطح سواد سلامت کارگران بازنشسته و مستمری بگیران استان قزوین که در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد اظهارداشت: جهت همه بازنشستگان برنامه های فرهنگی و معنوی خوبی تدارک دیده ایم که می تواند در تقویت روحیه این گروه تاثیرگزار باشد.
وی افزود: اجرای طرح کرامت رضوی و اعزام بازنشستگان به زیارت امام رضا(ع) از کارهای بسیار خوبی است که مورد استقبال قرار گرفته است و این طرح همچنان ادامه خواهد یافت.

عبارات مهم : سلامت

شاهوردی تصریح کرد: طرح نسیم سلامت هم جهت ارتقاء دانش بازنشستگان بسیار مهم است و در این مسیر برنامه های آموزشی هم آینده نگری شده است که می تواند ما را به اهداف آینده نگری شده است نزدیک کند.
سه میلیون نفر بازنشسته درکشور داریم
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان شرکت تامین اجتماعی کشور اظهارداشت: در حال حاضر بیش از ۳ میلیون نفر بازنشسته داریم و باید جهت تامین سلامت آنها و نیز تقویت روحیه معنوی آنها زیاد تلاش کنیم.
وی اضافه کرد: اگر بتوانیم شادابی و نشاط را به جامعه بازنشسته بازگردانیم می توانیم بسیاری از پرسشها آنها را کم کردن دهیم که در این راستا برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع و المپیادها ورزشی به سلامت بازنشستگان کمک کنیم.
در ادامه محمد اسدی مدیر کانون بازنشستگان استان قزوین اظهارداشت: در استان قزوین بیش از ۷۰۰ نفر از بازنشستگان در طرح کرامت رضوی شرکت کردند و المپیاد ورزشی بازنشستگان نیز در دو دوره جهت این افراد برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در شرایط کنونی که تنگناهای اقتصادی بسیاری از گروه های جامعه بویژه بازنشستگان را دچار پرسشها عدیده کرده خوشبختانه در شرکت تامین اجتماعی کارهای خوبی جهت تامین بخشی از نیازها انجام شده است که باید همچنان ادامه یابد.
اسدی یادآورشد: در سال گذشته زیاد کردن حقوق متناسب با تورم نبود ولی امسال با همسان سازی امیدواریم این مسئله برطرف شده است و معیشت بازنشستگان اصلاح یابد.
وی تصریح کرد: در شرایطی که می توان گفت کشور کشور عزیزمان ایران وارد دوران سالمندی شده است انتظار می رود جهت این گروه کارها موثری انجام شود تا زندگی سالم و کم رنجی جهت بازنشستگان و مستمری بگیران مهیا شود.
رئیس کانون بازنشستگان استان قزوین اضافه کرد: حوادث زیادی در کنار امراض در دوران زندگی سالمندی و بازنشستگی این افراد را ترساندن می کند که جهت کم کردن آثار آن باید آموزش زندگی در دوران سالمندی را جدی بگیریم.
وی بیان کرد: طرح نسیم سلامت با نشانه ارتقاء سطح سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران در استان قزوین به صورت پایلوت اجرا می شود که امیدواریم با استقبال گروه های نشانه به نتیجه های خوبی دست یابیم.
دراین مراسم سیروس نصیری مدیرکل تامین اجتماعی استان، عیدعلی کریمی دبیر اجرایی منزل کارگر، محمدصادق بابایی مدیر درمان تامین اجتماعی استان و جمعی از بازنشستگان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: سلامت | قزوین | برنامه | بازنشسته | بازنشستگان | دوران سالمندی | سلامت بازنشستگان | سازمان تامین اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog