وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز استان ها ربايندگان جوان 25 ساله چابهاری در دام پلیس ، غافلگیری آدم ربا در کمتر از نیم ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از عملیات موفقیت آمیز ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در شناسایی و دستگیری عاملان آدم ربایی خبر داد.

ربايندگان جوان 25 ساله چابهاری در دام پلیس ، غافلگیری آدم ربا در کمتر از نیم ساعت

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،سرهنگ حیدرعلی کیخا مقدم در تشریح شرح این خبر، گفت: در پی کسب اطلاع از وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن جوانی ۲۵ ساله در شهرستان “چابهار” تیمی مجرب از کاراگاهان پلیس آگاهی جهت شناسایی متهم یامتهمان و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله کار خود را شروع کردند.
وی افزود: با توجه به آشنایی کامل ماموران از جغرافیای محل وقوع جرم و تحقیق و بررسی مشخص شد، علت و انگیزه این آدم ربایی اختلافات شخصی و مالی بوده هست.
کیخا مقدم تصریح کرد: کاراگاهان پلیس با انجام کارها پلیسی گسترده و با به کارگیری کلیه امکانات، در کمتر از نیم ساعت موفق شدند هویت و مخفیگاه عاملان این آدم ربایی را شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه سرکرده آدم ربایان را دستگیر و فرد ربوده شده است را نیز آزاد کنند.

عبارات مهم : شناسایی

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار در آخر با اشاره به اعتراف این متهم به بزه انتسابی خود مبنی بر اختلافات مالی با همدستی دو نفر دیگر افزود: تلاش ها جهت دستگیری دو همدست این آدم ربا با جدیت ادامه دارد و پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطعی خواهد شد.
انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: شناسایی | اختلافات | آدم ربایی | سرکرده ربایندگان | فرمانده انتظامی | عملیات موفقیت آمیز |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog