وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اقتصادی استخدام ۴ردیف شغلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جهت سهولت دسترسی بازدیدکنندگان آگهی‌های استخدام مراکز متفاوت در سراسر کشور را در قالب بسته‌های استخدامی به صورت روزانه منتشر

استخدام ۴ردیف شغلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرنگار نبض بازارگروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان طراحی سایت دارکوب در جهت تکمیل نیروی فنی خود نیاز به جذب برنامه نویس PHP، پاسخ گویی تلفنی و اپراتور کامپیوتر، تولید کننده محتوا، بازاریاب و بک لینک ساز دارد که شرایط هر یک در جدول زیر ذکر شده است است.

دارکوب ۱۴ سال سابقه در زمینه طراحی وب سایت و سئو دارد و دارای مجوز فعالیت از شرکت نظام صنفی رایانه ای استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور و همچنین دارای مجوز نشر دیجیتال است و میل به به همکاری با افراد متعهد، علاقه مند و مجرب در این زمینه را دارد. دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده است این مجموعه می باشد.
با توجه با جذب نیرو با شرایط جدید، در صورتی که قبلا رزومه خود را جهت دارکوب ارسال نموده اید لطفا رزومه خود را مجدد ارسال نمایید. لطفا به جهت تسریع امور حتما حقوق درخواستی و منطقه و محل سکونت خود را در رزومه ذکر نمایید.

عبارات مهم : ارسال

عنوان شغلی

شرایط احراز

برنامه نویس PHP(طراح سایت)

استخدام ۴ردیف شغلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

·حضوری و غیر حضوری

·زمینه تخصص فعالیت دارکوب برنامه نویسی به زبان PHP می باشد و پروژه های طراحی سایت خود را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا نظیر جوملا، وردپرس، دروپال، مجنتو، اپن کارت و پرستا شاپ و یا کتابخانه هایی نظیر لاراول و زند پیاده سازی می نماید.دارکوب محدودیتی در مورد برنامه نویسی PHP ندارد و هر نوع پروژه در زمینه برنامه نویسی PHP را اجرا می نماید.

·آشنایی کامل برنامه نویس با html , css , jquery , mootools , Bootstrap لازم و مهم می باشد.

پاسخ گوی تلفنی و اپراتور کامپیوتر

گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جهت سهولت دسترسی بازدیدکنندگان آگهی‌های استخدام مراکز متفاوت در سراسر کشور را در قالب بسته‌های استخدامی به صورت روزانه منتشر

·به صورت تمام وقت

·ساکن محدوده سعادت آباد و شهرک غرب

بک لینک ساز

·دارکوب از بابت اجرای پروژه های سئو خود نیاز به نیروی بک لینک سازی به صورت حضوری و غیر حضوری دارد. آشنایی کامل به مفاهیم سئو و بهینه سازی وب سایت و بک لینک سازی اولویت تلقی می گردد ولی روش درست انجام آموزش داده می شود.

تولید کننده محتوا

·نیاز به نویسنده محتوا در زمینه های متفاوت به صورت حضوری و غیر حضوری داریم. تولید کننده محتوا می بایست قادر با ترجمه مقالات از انگلیسی به فارسی باشد. فعلا به تولید کننده محتوا در زمینه طراحی وب سایت، سئو، حمل و نقل، ثبت شرکت، دندانپزشکی نیاز بیشتری است ولی تولید کنندگان محتوا در سایر زمینه های نیز می توانند رزومه های خود را ارسال نمایند تا زمانی که به آن ها نیاز بود تماس گرفته شود.

استخدام ۴ردیف شغلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

برای کسب اطلاعات زیاد می توانید به سایت های این مجموعه ( http://sitedar.com , http://sitedesign.joomir.com http://joomir.com) مراجعه نمایید.
لطفا رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی مورد نظر خود به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید و از تماس تلفنی با مجموعه خودداری فرمایید.
با توجه با جذب نیرو با شرایط جدید، در صورتی که قبلا رزومه خود را جهت دارکوب ارسال نموده اید لطفا رزومه خود را مجدد ارسال نمایید.
لطفا به جهت تسریع امور حتما حقوق درخواستی و منطقه و محل سکونت خود را در رزومه ذکر نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات زیاد در مورد مجموعه دارکوب می توانید وب سایت http://darkoob.co.ir را بررسی فرمایید.
وبسایت: http://sitedar.com
آدرس ایمیل: info@joomir.com
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ارسال | محتوا | دارکوب | مجموعه | برنامه | دارکوب | برنامه نویسی | استخدام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog