وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز بین‌الملل هشدار هکرهای انانیموس در خصوص وقوع جنگ جهانی سوم!

گروه هکرهای ناشناس موسوم به “انانیموس” منشتر شدن ویدئویی نسبت به وقوع جنگ جهانی سوم هشدار داد.

هشدار هکرهای انانیموس در خصوص وقوع جنگ جهانی سوم!

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه اینترنتی ایندیپندنت؛ گروه هکرهای ناشناس موسوم به “انانیموس” منشتر شدن ویدئویی در یوتیوب مدعی شد جنگ جهانی سوم امسال یا سال آینده با شدت یافتن تنش ها در شبه جزیره کره شروع خواهد شد.

عبارات مهم : جزیره
در بخشی از این خبر ویدئوی هشدار دهنده که یکی از اعضای گروه در حالی که ماسک مخصوص به صورت دارد و صدای او به صورت رُباتیک پخش می شود، آمده است: «برای آنچه قرار است رخ دهد آماده شوید. همه نشانه ها حاکی از وقوع جنگی ویرانگر در شبه جزیره کره هست. بر خلاف جنگ های جهانی گذشته هر کشوری مجبور به دخالت در آن خواهد بود؛ هر چند شاهد درگیری نیروهای زمینی نیز خواهیم بود. این جنگ شدید، بی رحمانه و سرزده است.»

در ادامه این خبر ویدئویی با اشاره به خروج چینی ها از کره شمالی، آزمایشهای موشکی اخیر واشنگتن و اعزام نیروهای نظامی آمریکا به استرالیا آمده است: «چینی ها امیدی به ممانعت از وقوع جنگ ندارد. از نظر اقتصادی، جنگ و هجوم پناهندگان به این کشور، می تواند آن ها را در شرایط مشکل قرار دهد.»

هکرهای ناشناس معتقدند علت اینکه بسیاری از مقامات چینی خواستار توقف علایم جنبش کننده در شبه جزیره کره و جلوگیری از وقوع هرگونه جنگ در این منطقه هستند، پیامدهای اقتصادی منفی آن جهت این کشور است.

در بخش نهایی ویدئو، هکرهای انانیموس با زیر پرسش بردن کارها مدیر جمهور آمریکا معتقدند: «دونالد ترامپِ غیر قابل آینده نگری گفته آماده دیدار با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی هست. با این حال، اسپایسر آن را بعید عنوان کرده هست. زمانی که ترامپ از رودریگو دوترته کمک بخواهد باید منتظر وقوع عجایب بود. حتی اگر دوترته، واشنگتن را به عقب نشینی دعوت کند.»

گروه هکرهای ناشناس پیش از این تروریستهای داعش و اختلال در مراسم تحلیف ترامپ را ترساندن کرده بودند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جزیره | اقتصادی | جنگ جهانی | دونالد ترامپ | مراسم تحلیف ترامپ | انانیموس | هکرهای انانیموس | هکرهای ناشناس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog