وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز خراسان رضوی انسان مومن هم خودش آرامش دارد و هم به دیگران آرامش می‌دهد

امام کاظم (ع) در سیره زندگانی خویش به ما درس می‌دهند که هنگام نماز، غرق در عبادت شویم و به غیر خدا توجه نکنیم.

انسان مومن هم خودش آرامش دارد و هم به دیگران آرامش می‌دهد

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خاص برنامه شب شهادت امام کاظم (ع) با اشاره به اینکه آرامش و استقرار دل در گروِ عبودیت و بندگی است گفت: انسان مومن هم خودش آرامش دارد و هم به دیگران آرامش می دهد.

عبارات مهم : شب شهادت
وی افزود: تبعیت از هوای نفس، نابودی اعمال خوب را به دنبال دارد، اگر انسان خودش را ر ها کند به سستی به بد بختی و بدبختی می رسد، ولی سعادت از آن کسی است که خود را تذکیه کرده و خودش را جهت عبودیت گزینش کند.
خطیب حرم رضوی با اشاره به اینکه نمازی که در زندان گناه اقامه می شود، جهت انسان آرامشی نمی آفریند، عنوان کرد: ایمان انسانِ خالص، در نمازش به نمایش گذاشته می شود، کسی که اهل ایمان است هنگام نماز حال و صفای خوبی دارد و با اذکار الهی قلبش آرام می گیرد.
امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: امام کاظم (ع) در سیره زندگانی خویش به ما درس می دهند که هنگام نماز، غرق در عبادت شویم و به غیر خدا توجه نکنیم.
حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی افزود: اگر انسان اهل کار لغو و بیهوده نباشد در مسیر رستگاری قدم برداشته هست، ولی کسی که به دنبال لغوگویی و بیهوده کاری است این فرد در این دنیا و آخرت ضرر خواهد کرد و در روز قیامت به طور قطع حسرت خواهد خورد که آیا از عمرش به نیکی استفاده نکرد.
وی خطاب به زائران بارگاه منور رضوی تاکید کرد: مومنان در این چند روز باقیمانده به آخر ماه رجب، توجه بیشتری به ادعیه این ماه داشته باشند و با حال خوش و تدبر، دعاهای نورانی و ملکوتی این ماه را قرائت کنند.
انتهای پیام//ف. ج

واژه های کلیدی: شب شهادت | امام موسی کاظم | حرم مطهر رضوی | مشهدمقدس | خراسان رضوی |


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog