وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز ورزشی مسابقه های ووشو به خواست کشور میزبان فقط در بخش ساندا برگزار می شود / علی نژاد

رئیس فدراسیون وشوو گفت:بنا به در خواست کشور جمهوری آذربایجان مسابقه های ووشو در بازی های کشورهای اسلامی تنها در بخش ساندای مردان برگزار می شود.

مسابقه های ووشو به خواست کشور میزبان فقط در بخش ساندا برگزار می شود / علی نژاد

مهدی علی نژاد در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان بیان کرد: ووشو جهت دومین بار است که در بازی های کشورهای اسلامی حضور پیدا می کند.در ابتدا قرار نبود در این دوره از مسابقه های رشته ووشو در مسابقه ها باشد و با توجه به صحبت های مسئولان جمهوری آذربایجان و کمیته های فنی سایر کشورها در آخرین لحظات حضور رشته ووشو تائید شد و باتوجه به اینکه کشور میزبان در بخش ساندای مردان قدرتمند است تنها با مسابقه های این ماده موافقت شد.
رئیس فدراسیون در ادامه عنوان کرد: بعد از تعطیلات نوروز بلافاصله اردوهای تیم ملی را شروع کردیم و به تک تک ووشوکاران مان جهت کسب مدال در بازی های کشورهای اسلامی امیدوار هستیم و با آمادگی کامل بامداد سه شنبه راهی باکو می شویم.

عبارات مهم : اسلامی

وی ادامه داد: مسابقه های ووشو در سه روز نهایی بازی های کشورهای اسلامی در بخش ساندای مردان انجام می شود و ما در 6 وزن در این مسابقه های نماینده داریم که به کسب مدال هر 6 ملی پوش امیدوار هستیم.
علی نژاد افزود: به جوانان مان اعتماد داریم آیا که در مسابقه های قهرمانی آسیا نیز موفق عمل کردند و نتیجه های خوبی را رقم زدند و می توانند جایگزین خوبی جهت پیشکسوتان این رشته باشند.
وی تصریح کرد: بازی های کشورهای اسلامی وقت خوبی جهت ملی پوشان ما است تا عملکرد خود را محک بزنند و جهت مسابقه های آسیایی جاکارتا که اهمیت خاص ای دارد آماده شوند.
رئیس فدراسیون ووشو در آخر خاطر نشان کرد: وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک جهت مدال آوران پاداشی را در نظر گرفتند و در صورتی که ملی پوشان ما موفق به کسب مدال شوند از آنها تقدیر خواهد شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلامی | میزبان | مسابقه | مهدی علی نژاد | رئیس فدراسیون وشوو | تیم ملی وشوو | بازی های کشورهای اسلامی | اردوی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog