وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز کرمان ما نیازی به سند خطرناک 2030 نداریم

امام جمعه سیرجان گفت:از دولت و مجلس می خواهیم سند 2030 را ملغی کنند لیکن ما سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را داریم.

ما نیازی به سند خطرناک 2030 نداریم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، حجت الاسلام سید محمود حسینی در خطبه های نمازجمعه سیرجان افزود: حضرت امام خمینی (ره) می فرمودند با کشورها رابطه داریم به شرط احترام متقابل، با آمریکا رابطه برقرار می کنیم به شرط آدم شدن و با اسرائیل رابطه هرگز نداریم چون مشروعیت ندارد لذا همه باید دقت کنیم انحرافی در عمل نباشد.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در محفل انس با قرآن گفت: رهبری فرمودند مانوس شدن با کفار علی رغم قرآن است و ما با دست خالی و بدون تجربه در اول انقلاب بر قدرت ها پیروز شدیم الان که دستمان پر و با امید به وعده خدا پیروزی قطعی است و در برابر توطئه های دشمن ایستادگی می کنیم.

عبارات مهم : اسلامی

امام جمعه سیرجان به تایید صحت انتخابات ریاست جمهوری به وسیله شورای نگهبان اشاره و اضافه کرد: رای ملت مورد تایید قانون است ولی سه توصیه مورد نیاز و مهم است که بعد از تایید انتخابات اول عذرخواهی بعضی اشخاص از مردم به خاطر بداخلاقی ها، دوم برخورد قاطع و عادلانه قوه قضایی با متخلفان و سوم تمکین رقبا به قانون و تسلیم نظر شورای نگهبان شدن و حمایت از دولت قانونی است.
وی گفت: از دولت و مجلس شورای اسلامی می خواهیم سند 2030 را ملغی کنند لیکن ما سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را داریم که به تصویب رسیده و ابلاغ شده است و نیازی بر این سند بسیار خطرناک نداریم که در آن سیطره فرهنگ غربی را در فرهگ ما داشته است.
حجت الاسلام حسینی به سالروز وفات حضرت خدیجه (س) و رحلت امام راحل اشاره کرد و افزود: در مکتب اسلام، انسان به سعادت و سلامت دعوت می شود و امروز انقلاب ما نوید بخش رهایی مستضعفین از چنگال مستکبرین است و باید یاد و خاطره امام راحل هر لحظه زنده بماند و امسال که به خاطر ماه مبارک رمضان اعزام به مرقد حضرت امام خمینی را نداریم همه مردم حضوری گسترده در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی داشته باشند.
وی ماه رمضان را ماه تقرب به درگاه خداوند و کسب تقوای کامل بیان کرد و گفت: از لحظه های این ماه و بهره گیری از فیوضاتش غافل نشویم که آمرزش انسان ها در این ماه رقم می خورد.
امام جمعه سیرجان روزه خوری در ملاء عام را گناهی بزرگ دانست که در اسلام برایش حد معین شده است است و افزود: از مردم می خواهیم به افرادی که در انظار عمومی روزه خوری می کنند تذکر دهند و به ستاد امر به معروف و نهی از منکر یا دستگاه قضایی شهرستان معرفی کند تا جلو بی اعتنایی به حرمت های دینی گرفته شود.
وی همچنین پیروزی های اخیر در سوریه و موصل را سرآغاز ریشه کن شدن تروریست ها در منطقه دانست و اظهار کرد: امیدواریم با نابودی کامل تروریست ها صلح و آرامش در منطقه و کشورهای همسایه حاکم شود.
انتهای پیام/س

واژه های کلیدی: اسلامی | سیرجان | پیروزی | مجلس شورای اسلامی | نماز جمعه | سیرجان | استان کرمان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog