وسیله شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی

وسیله: شب شهادت امام موسی کاظم حرم مطهر رضوی مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد کسب 2 مقام کشوری قرآنی به وسیله دانشجویان یاسوجی

2 دانشجوی دانشگاه یاسوج در سی و دومین دوره از مسابقه های قرآنی دانشگاه‌های مناطق هفت و هشت کشور توانستند مقام برتر را کسب کنند.

کسب 2 مقام کشوری قرآنی به وسیله دانشجویان یاسوجی

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛مدیر امور فرهنگی دانشگاه یاسوج گفت: در بخش خواهران و در رشته حفظ کل قرآن کریم، زن فاطمه محمودی مقام اول را کسب کرد و در بخش مردها و در رشته حفظ 10 جز قرآن کریم آقای سیدابوالفضل حسینی رتبه سوم را از آن خود کرد.

دکتر رامین مرادی افزود: این دوره از مسابقه های با حضور دکتر جعفرزاده مدیرکل قرآنی وزارت علوم و به میزبانی دانشگاه ولی عصر رفسنجان در روزهای 13 تا 15 اردیبهشت برگزار شد.

عبارات مهم : برنامه

وی ادامه داد: این دوره از مسابقه های با حضور 210 دانشجو از 15 دانشگاه مناطق هفت و هشت کشور برگزار شد.

مدیرامور فرهنگی دانشگاه یاسوج همچنین از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به وسیله کانون های دانشجویی این دانشگاه خبر داد.

دکتر رامین مرادی افزود: برنامه بزرگداشت مرحوم بهمن بیگی نخستین معلم عشایر با حضور همسر مرحوم بهمن بیگی به وسیله کانون ایلات و عشایر در دانشگاه یاسوج برگزار می شود.

وی ادامه داد: تجلیل از اسحاق آقایی هنرمند بین المللی استان در رشته عکاسی و همچنین تجلیل از احسان گنجی کاریکاتوریست برجسته و بین المللی استان از دیگر برنامه های فرهنگی است که به وسیله کانون تصویر و فیلم و همکاری کانون هنرهای تجسمی برگزار می شود.

دکتر مرادی گفت: پخش فیلم ممیرو و تجلیل از کارگردان این فیلم که از فرزندان همین استان است نیز دیگر برنامه فرهنگی است که در برنامه های فرهنگی این دانشگاه قرار دارد.


انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: برنامه | برگزاری | دانشگاه | کهگیلویه و بویراحمد | دانشگاه یاسوج | مسابقات قرآنی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog